ecolinedozakladek

Firma

TERMIKA Grala, Wojciechowski Sp. J. rozpoczęła działalność w 1993 roku w Kaliszu. Nasza firma oferuje pełną gamę najwyższej jakości instalacji sanitarnych, systemów grzewczych oraz wyposażenia szklarni i łazienek. Podstawowym celem jest przygotowanie oferty precyzyjnie dopasowanej do potrzeb konkretnego Klienta.

Współpracujemy z czołowymi producentami i importerami oferując klientom produkty najwyższej jakości z pełną gwarancją w konkurencyjnych cenach. W ciągu roku obsługujemy szereg inwestycji, zapewniając pomoc merytoryczną oraz dużą dostępność towarów bezpośrednio z magazynów. Aktualnie najszerszą grupą naszych odbiorców są firmy handlowe i instalacyjne, projektanci oraz serwisanci.

Na przełomie roku 2015/2016 uruchomiliśmy nowy dział w firmie – „Termika eco line”, zajmujący się tematyką odnawialnych źródeł energii. Stworzenie nowych biur, ekspozycji oraz zatrudnienie specjalistów w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych, pozwoliło nam na ekspansje rynkową w zupełnie nowej, choć pokrewnej branży. Aktualnie obsługujemy zarówno małe układy jak i duże farmy fotowoltaiczne, gwarantując kompleksową pomoc przy doborze instalacji, montażu, projekcie oraz dofinansowaniu. Wierzymy, że wiele inwestycji, które zrealizowaliśmy pozwoli Państwu osiągnąć niezależność finansową w znacznie bardziej ekologicznym środowisku.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która jest wyłącznym dystrybutorem paneli fotowoltaicznych polskiego producenta firmy 3P NSU, które uzyskały najwyższe certyfikaty krajowe i europejskie.
Zajmujemy się projektowaniem, montażem, sprzedażą oraz serwisem gwarancyjny i pogwarancyjny systemów fotowoltaicznych, przetwarzających promieniowanie słoneczne w energię elektryczną. Daje to Państwu możliwość uniezależnienia się od ciągłego wzrostu cen energii elektrycznej.

Pracownicy firmy Termika dokonają dla Państwa odpowiedniego doboru instalacji do indywidualnych potrzeb, tak aby można było maksymalnie wykorzystać moc instalacji. Wówczas sami Państwo produkujecie prąd na własne potrzeby i minimalizujecie rachunek za energię niemalże do zera.
Nasze panele fotowoltaiczne charakteryzuje wysoka odporność na promieniowanie słoneczne oraz warunki atmosferyczne.

Oferta obejmuje pełny zestaw montażowy niezbędny do montażu paneli fotowoltaicznych (inwerter, zabezpieczenia AC i DC, kabel solarny, konektor MC4). Jako jedyni producenci udzielamy 30 lat gwarancji na spadek mocy do 80 %,12 lat gwarancji na ukryte wady produktu oraz 5 lat gwarancji na inwerter.

Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi  pomocy przy:

  •  planowaniu i doborze optymalnej instalacji PV oraz jej montażu,
  •  dofinansowaniu instalacji fotowoltaicznych, kredytach i leasingu,
  •  uzyskaniu warunków przyłączeniowych od Zakładu Energetycznego,
  •  serwisie instalacji fotowoltaicznych i urządzeń z nimi związanych,
  •  serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.